Sari la conținut
Sex Toy Shop

LABOPHYTO

Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule

Vândut de intimax.ro

PRP: 179,99 RON

179,99 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la intimax.ro Comandă direct la magazin
2 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 52 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule

179,99 RON
Cumpără
Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sani, 60 capsule   TOPBUST de la Labophyto este un supliment alimentar formulat special pentru a reda fermitatea, volumul si simetria sanilor, intr-un mod natural si sigur. Contine ingrediente pe baza de plante cu efecte benefice asupra pielii si tesuturilor mamare, oferind o solutie completa pentru femeile care isi doresc un bust vizibil imbunatatit, fara interventii invazive. Capsulele stimuleaza circulatia sanguina si regenerarea celulara, contribuind la ridicarea sanilor, imbunatatirea elasticitatii pielii si marirea volumului. Prin administrarea regulata, bustul devine mai ferm, mai simetric si mai atragator, iar la atingere sanii capata o senzatie de plenitudine. Pentru efecte optime, se recomanda utilizarea in paralel cu gelul TopBust de la acelasi producator. Caracteristici cheie - Fermitate si ridicare vizibila: Reda forma naturala si elasticitatea bustului.
- Volum imbunatatit: Contribuie la marirea sanilor intr-un mod natural.
- Simetrie si tonifiere: Ajuta la egalizarea dimensiunii sanilor.
- Formula naturala si sigura: Contine marar, oregano, schinduf, fenicul si piper.
- Sustine sanatatea feminina: Favorizeaza lactatia si recuperarea post-partum.
- Complementar cu gelul TopBust: Pentru rezultate mai rapide si de durata.
- Produs fabricat in Franta: Respecta toate standardele europene de calitate.
Mod de administrare Luati zilnic cate 2 capsule, preferabil dimineata, cu apa. Nu consumati mai mult de 2 capsule in 24 de ore. Pentru rezultate optime, urmati un program de cel putin 3 luni si combinati cu gelul TopBust. Ingrediente Pudra din seminte de schinduf 300 mg, extract din frunze de salvie 140 mg, hidrolizat de colagen marin 100 mg, extract din fructe de fenicul 100 mg, extract din frunze de oregano 80 mg, extract din fructe de marar 80 mg, extract din inflorescenta de hamei 70 mg, vitamina B5 6 mg, vitamina B6 1,4 mg, vitamina B9 200 µg, iod 150 µg, piper. Precautii - Supliment alimentar.
- Nu trebuie sa inlocuiasca o dieta sanatoasa, variata si echilibrata.
- De luat ca parte a unui stil de viata sanatos.
- A nu se lasa la indemana copiilor.
- Nu depasiti doza zilnica recomandata.
- Produs exclusiv pentru adulti.
- Nu este recomandat copiilor, adolescentilor, femeilor insarcinate sau care alapteaza, femeilor cu antecedente personale sau familiale de cancer de san si persoanelor care urmeaza terapii antihipertensive, antidiabetice.
- Nu este recomandat persoanelor cu probleme cardiace sau cu afectiuni provocate de tensiune arteriala.
- In cazul in care urmati deja un tratament medicamentos, consultati medicul sau farmacistul inainte de consum.
- Pastrati intr-un loc racoros si uscat.
Other Data
Capsule pentru mărirea sânilor
Custom Field1
60 capsule
Custom Field2
LAB21
Custom Field3
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0027/3766/8142/files/Capsule.TOPBUST.Labophyto.pentru.fermitate.sani.60.capsule.2.jpg?v=1782125448,https://cdn.shopify.com/s/files/1/0027/3766/8142/files/Capsule.TOPBUST.Labophyto.png?v=1782301866

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 179,99 RON (OG 58/2022)

179,99 179,99 179,99 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Din ce e făcut Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule și e sigur pentru corp?
Materialul exact îl găsești în fișa produsului de la magazinul intimax.ro — acolo e sursa oficială, venită de la producător. Reperele de încredere la produsele intime: silicon medical fără ftalați, sticlă borosilicată, metal chirurgical sau ABS de uz cosmetic. Tot în fișă verifici compatibilitatea cu lubrifianții (siliconul și lubrifianții pe bază de silicon nu se împacă) și instrucțiunile de curățare — două detalii care prelungesc serios viața produsului.
Cât mă costă Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule în total?
Produsul: 179.99 RON cu TVA — prețul cerut chiar acum de magazinul partener intimax.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului; dacă tot comanzi, un lubrifiant compatibil sau un produs de curățare completează comanda util și te trece adesea peste prag. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Cum plătesc Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule și ce apare pe extrasul de card?
Plata se face la magazinul intimax.ro, cu metodele lui: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Magazinele din acest domeniu folosesc pe extrasul de card denumirea juridică a firmei, nu numele site-ului — verifică detaliul în întrebările frecvente ale magazinului dacă e important pentru tine. Sex Toy Shop nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele tale.
Pot returna Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule dacă m-am răzgândit?
Aici e nevoie de sinceritate totală: legal ai 14 zile calendaristice pentru retur fără justificare (OUG 34/2014), dar produsele intime sunt exemplul-manual al excepției de la art. 16 — produsele sigilate care nu pot fi returnate după desigilare, din motive de protecție a sănătății și igienă. Cu sigiliul intact, returul funcționează normal; odată rupt sigiliul, produsul rămâne al tău. Regula exactă e în politica de retur a magazinului intimax.ro — citește-o înainte, nu după.
În cât timp și cât de discret ajunge Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule la mine?
Magazinul intimax.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar livrarea mai durează 1-3 zile lucrătoare, cu AWB de urmărire. Partea care contează aici: coletele se livrează standard în ambalaj neutru, fără logo, fără denumirea produsului pe exterior — curierul, vecinii și colegii de la easybox văd o cutie ca oricare alta. Poți alege livrarea la locker dacă preferi discreție maximă.
Nu funcționează Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule — ce drepturi am?
Aceleași ca la orice alt produs, fără nicio jenă: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul intimax.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți restituie banii dacă are un defect de fabricație. Se aplică din plin produselor cu motor, acumulator sau electronică. Păstrează factura din colet, descrie defectul în scris către magazin și tratează discuția ca pe orice reclamație tehnică — pentru că exact asta este.
Mai e Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule pe stoc?
Feedul magazinului intimax.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare, nu o promisiune veche de o săptămână. În acest domeniu, modelele populare și edițiile speciale se epuizează repede în preajma sărbătorilor și a campaniilor de reduceri. Dacă produsul e pe stoc la un preț bun, decizia amânată se transformă des în „revenim după reaprovizionare".
De ce comanda pentru Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule se finalizează la intimax.ro, nu aici?
Pentru că Sex Toy Shop e comparatorul, nu vânzătorul — și în acest domeniu asta e un avantaj dublu. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari prețurile dintr-o privire, fără cont, fără istoric de cumpărături la noi; exemplarul tău de Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule stă în depozitul intimax.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu toate drepturile de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Aștept o reducere la Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule sau comand acum?
Prețul de azi: 179.99 RON, sincronizat automat cu feedul intimax.ro. Argumentul pentru așteptare: domeniul are promoții dese, iar orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când. Argumentul pentru acum: modelele căutate dispar exact înaintea ocaziilor în care le vrei (Valentine's Day, aniversări), iar diferența de câteva zeci de lei rareori bate produsul indisponibil în seara potrivită.
Cum întrețin Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule corect și igienic?
Regulile de aur ale domeniului: curățare înainte de prima utilizare și după fiecare folosire, cu apă caldă și săpun neutru sau un spray de curățare dedicat; uscare completă înainte de depozitare; păstrare într-un săculeț textil separat, ferit de alte produse din silicon (materialele pot reacționa între ele la contact prelungit). La produsele electrice, verifică în fișa de la intimax.ro dacă e complet impermeabil sau doar rezistent la stropi — diferența dictează cum îl speli.
Comanda cu Capsule TOPBUST Labophyto, pentru fermitate sâni, 60 capsule apare undeva pe numele meu?
Doar acolo unde e legal obligatoriu și doar între tine și magazin: intimax.ro emite factură pe datele tale de facturare, ca orice comerciant, iar datele de livrare merg strict la curier. Sex Toy Shop nu colectează comenzi și nu știe ce ai cumpărat — noi doar te-am condus la ofertă. Ambalajul e neutru, iar politica de confidențialitate a magazinului descrie exact cum îți sunt protejate datele. Discreția e standardul industriei, nu un bonus.

Produse similare

Alte produse de la intimax.ro

Alte produse LABOPHYTO

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies