Sari la conținut
Sex Toy Shop

LOVETOY

Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural

Vândut de erotic24.ro

44,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la erotic24.ro Comandă direct la magazin
5 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 11 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural

44,90 RON
Cumpără
Elibereaza satisfactia maxima cu acest masturbator cu doua capete, conceput pentru a oferi senzatii realiste si intense care depasesc experienta unei mangaieri reale. Fie ca alegi capatul cu anus sau cel cu vagin, fiecare parte ofera texturi unice ce te vor invalui in valuri de placere.Interiorul este prevazut cu o varietate incitanta de creste laterale, striatii, noduri si inele pe toata lungimea – oferind o prindere stimulanta si o senzatie superioara unei mangaieri manuale.Fabricat din TPE ultra-moale si flexibil, acest dispozitiv este confortabil, usor de utilizat si fara miros. In plus, este fara ftalati si fara latex, fiind sigur pentru pielea sensibila.Usor de curatat si ideal pentru utilizare cu lubrifiant pe baza de apa.Caracteristici principale:Tip: Cu doua capete – Anus & VaginDimensiuni: 62 × 103 mmMaterial: TPE sigur pentru corpCuloare: naturalTextura: Cu nervuri, striatii, inele si umflaturi pe intreaga lungimeMoale, flexibil si fara mirosFara latex si fara ftalatiSe foloseste doar cu lubrifiant pe baza de apaSe curata inainte si dupa fiecare utilizare.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 44,90 RON (OG 58/2022)

44,90 44,90 44,90 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Din ce e făcut Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural și e sigur pentru corp?
Materialul exact îl găsești în fișa produsului de la magazinul erotic24.ro — acolo e sursa oficială, venită de la producător. Reperele de încredere la produsele intime: silicon medical fără ftalați, sticlă borosilicată, metal chirurgical sau ABS de uz cosmetic. Tot în fișă verifici compatibilitatea cu lubrifianții (siliconul și lubrifianții pe bază de silicon nu se împacă) și instrucțiunile de curățare — două detalii care prelungesc serios viața produsului.
Cât mă costă Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural în total?
Produsul: 44.90 RON cu TVA — prețul cerut chiar acum de magazinul partener erotic24.ro, preluat automat din feedul lui. Transportul se adaugă la checkout și dispare peste pragul de livrare gratuită al magazinului; dacă tot comanzi, un lubrifiant compatibil sau un produs de curățare completează comanda util și te trece adesea peste prag. Prețul afișat la noi e mereu cel din magazin.
Cum plătesc Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural și ce apare pe extrasul de card?
Plata se face la magazinul erotic24.ro, cu metodele lui: de regulă card bancar prin procesator securizat, ramburs la curier și, la unele magazine, plata în rate. Magazinele din acest domeniu folosesc pe extrasul de card denumirea juridică a firmei, nu numele site-ului — verifică detaliul în întrebările frecvente ale magazinului dacă e important pentru tine. Sex Toy Shop nu intră în tranzacție: nu procesăm plăți și nu vedem datele tale.
Pot returna Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural dacă m-am răzgândit?
Aici e nevoie de sinceritate totală: legal ai 14 zile calendaristice pentru retur fără justificare (OUG 34/2014), dar produsele intime sunt exemplul-manual al excepției de la art. 16 — produsele sigilate care nu pot fi returnate după desigilare, din motive de protecție a sănătății și igienă. Cu sigiliul intact, returul funcționează normal; odată rupt sigiliul, produsul rămâne al tău. Regula exactă e în politica de retur a magazinului erotic24.ro — citește-o înainte, nu după.
În cât timp și cât de discret ajunge Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural la mine?
Magazinul erotic24.ro predă de obicei coletul curierului în 24-48 de ore pentru produsele pe stoc, iar livrarea mai durează 1-3 zile lucrătoare, cu AWB de urmărire. Partea care contează aici: coletele se livrează standard în ambalaj neutru, fără logo, fără denumirea produsului pe exterior — curierul, vecinii și colegii de la easybox văd o cutie ca oricare alta. Poți alege livrarea la locker dacă preferi discreție maximă.
Nu funcționează Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural — ce drepturi am?
Aceleași ca la orice alt produs, fără nicio jenă: garanția legală de conformitate (Legea 449/2003 + OUG 140/2021) obligă magazinul erotic24.ro să repare, să înlocuiască produsul sau să îți restituie banii dacă are un defect de fabricație. Se aplică din plin produselor cu motor, acumulator sau electronică. Păstrează factura din colet, descrie defectul în scris către magazin și tratează discuția ca pe orice reclamație tehnică — pentru că exact asta este.
Mai e Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural pe stoc?
Feedul magazinului erotic24.ro spune acum: în stoc — informație împrospătată automat la fiecare sincronizare, nu o promisiune veche de o săptămână. În acest domeniu, modelele populare și edițiile speciale se epuizează repede în preajma sărbătorilor și a campaniilor de reduceri. Dacă produsul e pe stoc la un preț bun, decizia amânată se transformă des în „revenim după reaprovizionare".
De ce comanda pentru Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural se finalizează la erotic24.ro, nu aici?
Pentru că Sex Toy Shop e comparatorul, nu vânzătorul — și în acest domeniu asta e un avantaj dublu. Noi indexăm cataloagele magazinelor partenere ca să compari prețurile dintr-o privire, fără cont, fără istoric de cumpărături la noi; exemplarul tău de Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural stă în depozitul erotic24.ro, unde comanzi, plătești și primești factura cu toate drepturile de cumpărător. La orice neconcordanță, fișa magazinului are ultimul cuvânt.
Aștept o reducere la Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural sau comand acum?
Prețul de azi: 44.90 RON, sincronizat automat cu feedul erotic24.ro. Argumentul pentru așteptare: domeniul are promoții dese, iar orice reducere aplicată de magazin apare aici automat — revino pe pagină din când în când. Argumentul pentru acum: modelele căutate dispar exact înaintea ocaziilor în care le vrei (Valentine's Day, aniversări), iar diferența de câteva zeci de lei rareori bate produsul indisponibil în seara potrivită.
Cum întrețin Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural corect și igienic?
Regulile de aur ale domeniului: curățare înainte de prima utilizare și după fiecare folosire, cu apă caldă și săpun neutru sau un spray de curățare dedicat; uscare completă înainte de depozitare; păstrare într-un săculeț textil separat, ferit de alte produse din silicon (materialele pot reacționa între ele la contact prelungit). La produsele electrice, verifică în fișa de la erotic24.ro dacă e complet impermeabil sau doar rezistent la stropi — diferența dictează cum îl speli.
Comanda cu Masturbator Slider Double-Ended Vagin si Anus, TPE, Natural apare undeva pe numele meu?
Doar acolo unde e legal obligatoriu și doar între tine și magazin: erotic24.ro emite factură pe datele tale de facturare, ca orice comerciant, iar datele de livrare merg strict la curier. Sex Toy Shop nu colectează comenzi și nu știe ce ai cumpărat — noi doar te-am condus la ofertă. Ambalajul e neutru, iar politica de confidențialitate a magazinului descrie exact cum îți sunt protejate datele. Discreția e standardul industriei, nu un bonus.

Produse similare

Alte produse de la erotic24.ro

Alte produse LOVETOY

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies